PREMIUM

DLA HURTOWNIKA CENY HURTOWE PO ZAŁOŻENIU KONTA

Jeśli posiadasz butik, hurtownię, showroom lub chcesz wprowadzić na rynek odziezową markę – idealnie trafiłaś! Oferujemy dostęp do najnowszych kolekcji wyprzedzajacych panujące trendy po bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy wybór pełnego asortymentu odzieży damskiej i akcesoriów charakteryzujących się orginalnoscią, bogatym wzornictwem i niebanalnym krojem. Posiadamy najwyższą jakość tkanin i dzianin polskich producentów oraz wysokogatunkową przędzę. Realizujemy Twoje zamówienia nie tylko szybko i profesjonalnie, ale również z dbałością o najdrobniejszy szczegół na każdym etapie współpracy. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi podwykonawcami, dzięki czemu zapewniamy nie tylko świetne fasony, ale i wysoką jakość produktu. Regularnie tworzymy nowe kolekcje – będąc naszym partnerem dowiesz się o produktach przedpremierowych i sam zadeklarujesz ilość zamówienia. Zapewniamy wsparcie marketingowe korzystając z mediów społecznościowych oraz współpracy z modelkami promujemy Twój sklep z odzieżą oznaczając Ciebie jako butik partnerski. Korzystając z naszej oferty pozyskasz stabilnego i wiarygodnego dostawcę oraz uzyskasz pomoc na wszystkich etapach współpracy z doborem asortymentu. Zapraszamy do współpracy z producentem odzieży LaMai Czekamy na kontakt!

Promuj z Nami

Współpracujemy z modelkami, które na Instagramie oraz fb mają miliony fanów. Chociaż jesteśmy młodą firmą jesteśmy juz rozpoznawalni. 

Sprzedaż hurtowa

Wysyłamy w 24h do każdego miejsca na świecie. Zamówienia realizujemy sprawnie. Zapewniamy stałe rabaty dla butików partnerskich.  

Aby zobaczyć ceny hurtowe załóż Swoje konto hurtowe.